Activejet Activejet ATB-2590NX Toner (zamiennik Brother TN2590XL; Supreme; 3000 stron; czarny)
Symbol: ATB-2590NX
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 171.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-2590NX
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 171.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Brother TN2590XL |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | Brother |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Brother MFC: L2922DW, L2862DW, L2802DN, L2802DW. Brother DCP: L2640DN, L2600D, L2622DW. Brother HL: L2460DN, L2442DW, L2402D. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 130mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.