No name KMP B-T109X kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 1268,3
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 259.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1268,3
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 259.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | TN247BK |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | DCP-L3510CDW/DCP-L3550CDW, HL-L3210CW/HL-L3230CDW/HL-L3270CDW, MFC-L3710CW/MFC-L3730CDN/MFC-L3750CDW/MFC-L3770CDW |
| Waga produktu | 75 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO/IEC 19798 |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |