No name KMP 2557,3000 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 2557,3000
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 592.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2557,3000
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 592.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | HP 59X (CF259X) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Kompatybilność | LaserJet Enterprise M 406 dn LaserJet Enterprise M 407 dn LaserJet Enterprise M 430 f LaserJet Pro M 304 a LaserJet Pro M 305 dn LaserJet Pro M 404 Series LaserJet Pro M 404 d LaserJet Pro M 404 dn LaserJet Pro M 404 dw LaserJet Pro M 404 n LaserJet Pro M 405 Series LaserJet Pro M 405 d LaserJet Pro M 405 dn LaserJet Pro M 405 dw LaserJet Pro M 405 n LaserJet Pro MFP M 320 Series LaserJet Pro MFP M 329 Series LaserJet Pro MFP M 329 dn LaserJet Pro MFP M 329 dw LaserJet Pro MFP M 428 Series LaserJet Pro MFP M 428 dw LaserJet Pro MFP M 428 fdn LaserJet Pro MFP M 428 fdw LaserJet Pro MFP M 428 m LaserJet Pro MFP M 429 Series LaserJet Pro MFP M 429 dw LaserJet Pro MFP M 429 fdn LaserJet Pro MFP M 429 fdw LaserJet Pro M 305 d |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |