No name KMP 2540,3000 kaseta z tonerem 1 szt. Czarny
Symbol: 5901328
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 666.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5901328
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 666.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | HP 87X (CF287X) |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 18000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga produktu | 750 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |