No name KMP 1265,0000 kaseta z tonerem 1 szt. Czarny
Symbol: 5931886
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 254.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5931886
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 254.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | TN421BK |
| Waga produktu | 75 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |