No name KMP 1263,0000 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 1263
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 290.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1263
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 290.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Brother TN3480 |
| Pojemność | 260 g |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |