No name JAPANNEXT 39,6 cm JN-DMD-IPS156F Podwójny monitor FHD
Symbol: 560209
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 1575.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 560209
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 1575.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Profesjonalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 8 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 11 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 17 W |
| Wysokość (bez podstawy) | 435 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 356 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 22 mm |
| Waga (z podstawą) | 1,4 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 63 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,4 kg |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,62 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 20 ms |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,179 x 0,179 mm |
| Gama kolorów DCI-P3 | 46% |
| Typ HD | Full HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 360° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Nie |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |