No name Freecolor K16495F7 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 572477
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 653.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 572477
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 653.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Model | Zamiennik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | 5098C00 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7600 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |