No name Epson SJIC48P-C nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: C13T55P240
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1227.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C13T55P240
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1227.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Pojemność kolorowego tuszu | 480 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | ColorWorks C8000e (BK), ColorWorks C8000e (MK) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 118mm |