Canon Canon PFI-1700MBK nabój z tuszem Oryginalny Czarny
Symbol: 0774C001AA
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1341.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 0774C001AA
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1341.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wykończenie | Matowe |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 700 ml |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kompatybilność | imagePROGRAF Pro-2000, Pro-4000, Pro-4000S, Pro-6000S |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 52mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 145mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact