Brother Epson SJIC48P-Y nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: C13T55P440
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1227.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C13T55P440
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1227.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Pojemność kolorowego tuszu | 480 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kompatybilność | ColorWorks C8000e (BK), ColorWorks C8000e (MK) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 70mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, specjalna utylizacja wymagana.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com