Lexmark Toner do drukarki Lexmark XM1242, czarny
Symbol: 24B6888
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 1349.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24B6888
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 1349.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 21000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | M1242/XM1242 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 120mm |