Lexmark Toner Lexmark 24B7513 yellow 11.500 Seiten 24B7513
Symbol: 441713
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1493.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 441713
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1493.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 11500 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | C4342 C4352 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |