Lexmark Lexmark Toner Return C3220M0 Czerwony
Symbol: Lexmark C3220M0
Dostępność: Duża dostępność 76 szt.
Cena: 504.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Lexmark C3220M0
Dostępność: Duża dostępność 76 szt.
Cena: 504.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1500 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Kompatybilność | C3224dw, C3326dw, MC3224adwe, MC3224dwe, MC3326adwe, MC3326i |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 400mm |