Lexmark Lexmark 76C0HK0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 76C0HK0
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1356.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 76C0HK0
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1356.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 34000 stron(y) |
| Kompatybilność | CS923 |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 830 g |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 490 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 90mm |