Lenovo Stacja robocza ThinkStation P3 Tower 30HT0046PB W11Pro Ultra 7 265K/64GB/1TB/INT + RTX 2000 Ada 16GB/vPro/3YRS Premier
Symbol: 30HT0046PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 14148.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30HT0046PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 14148.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkStation P3 Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 3.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.5 GHz |
| Moc procesora | 125 W |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 265K |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 256 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX 2000 Ada |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Porty wideo karty graficznej | 4 x mini DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 2 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) 1 x RJ-45 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x 4 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 415 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Waga | 14.38 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo
151, LORONG CHUAN,#02-01, NEW TECH PARK
556741 SINGAPORE
Singapore