Dell Serwer PowerEdge T360 6315P 16GB 1x2TB H355 iDEn 1x700W 3Y
Symbol: EMEA_PROMO_T360_SPL2
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 13395.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EMEA_PROMO_T360_SPL2
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 13395.00
| Informacje o produkcie | |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Xeon 6315P |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered ECC |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 1 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 2 TB |
| Możliwość instalacji dysków SSD | Tak |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 1 10 (1+0) |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń |
|
| Interfejs sieciowy |
Dwuportowa gigabitowa karta sieciowa Broadcom 5720 |
| Zewnętrzne porty we-wy |
Porty na panelu przednim
Porty z tyłu obudowy
Porty wewnętrzne
|
| Obudowa | Tower |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Wymiary |
Wysokość
Szerokość
Głębokość
|
| Waga | 25.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Dell - BSDEL%, CGDEL%, DZDEL%, NBDEL%, NSDEL%, NUDEL%, OYDEL%, RRDEL%, RSDEL%, SCDEL%, NBEMC%, NSEMC%, NUEMC%, OYEMC%, RREMC% |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com