Lenovo Monitor ThinkVision 27.0 T27Q-40 WLED LCD 64A6ZAT6EU
Symbol: 64A6ZAT6EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1409.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64A6ZAT6EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1409.00
Monitor ThinkVision 27.0 T27Q-40 WLED LCD 64A6ZAT6EU
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ThinkVision T27Q-40 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 155 mm |
| Certyfikaty | TUV EPEAT RoHS TCO Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 90 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 357.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 384.3 mm |
| Wysokość (maks.) | 539.3 mm |
| Szerokość | 613.6 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Głębokość z podstawą | 195 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |
| Oznaczenia | |
Lenovo
151, LORONG CHUAN,#02-01, NEW TECH PARK
556741 SINGAPORE
Singapore