Lenovo Monitor Lenovo ThinkVision P24q-40, 23,8", Systemy ochrony przed włamaniem (IPS), proporcje 16:9, 120 Hz, 4 ms, 2560x1440, 300 c
Symbol: 64B2GAT1EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1327.00
Symbol: 64B2GAT1EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1327.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pobór mocy (max) | 65 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy | 12 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 11 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | D |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 14 kWh |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 190 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 505,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,8 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,15 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3 kg |
| Waga (z podstawą) | 5,1 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 45,3 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 315,8 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Szerokość opakowania | 730 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,6 kg |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 123 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | HDMI |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Typ HD | Quad HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Rozmiar plamki | 0,2058 x 0,2058 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 31,1 cm |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,4 cm |
| Gęstość pikseli | 80 ppi |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 53,5 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 99% |
| Ekran matowy | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23,5° |
| Standard VESA | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15,5 cm |
| Obracany | -45 - 45° |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Oś obrotu | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Liczba portów downstream | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość wyjść DisplayPort | 1 |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Maksymalne zasilanie USB | 15 W |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Port USB | Tak |
| Tryby kolorów wideo | BT.709 |
| Certyfikaty | EU Energy Label (C-class) TCO Certified 10.0 TCO Edge 2.1 Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 693mm |
| Wysokość | 420mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus