Lenovo Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 226V Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD
Symbol: 21U2007SPB
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 5714.00
Symbol: 21U2007SPB
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 5714.00
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | 226V |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics 130V |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 8533 MHz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Układ | Clamshell |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Szerokość produktu | 313 mm |
| Głębokość produktu | 220,3 mm |
| Waga produktu | 1,32 kg |
| Wysokość (z przodu) | 1,01 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,52 cm |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik Smart card | Nie |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Windows Hello | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Typ anteny | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran matowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | WUXGA |
| Paleta barw | 45% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Senary SN6147 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Microsoft Copilot | Tak |
| Język systemu operacyjnego | Polski |
| Język systemu operacyjnego | Angielski |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pojemność baterii | 64 Wh |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Kamera prywatności | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Klawisz copilot | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Język klawiatury | US International |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Copilot+ PC | Tak |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 456mm |
| Wysokość | 90mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus