Acer Laptop TravelMate P4 16 TMP416-74-TCO Ultra5 225H 16GB/512GB/W11PRO, 3 Years On Site
Symbol: NX.BG6EP.001
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 4937.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NX.BG6EP.001
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 4937.00
Laptop Acer TravelMate P4 zapewnia wysoce wydajną pracę mobilną. Dzięki 16-calowemu wyświetlaczowi oraz najnowszym procesorom Intel Core laptop ten jest niezwykle trwały, a jednocześnie zapewnia doskonały komfort użytkowania.
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Laptop |
| Model |
TravelMate P4 16 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Moc procesora | 28 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 225H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Arc |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 be LAN 10/100/1000 Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 2 x USB Type-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium ABS |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 53 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Niebieski Czarny |
| Wysokość | 19.15 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Głębokość | 258 mm |
| Waga | 1.78 kg |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com