Acer Laptop TravelMate P6 14 AI TMP614-54T-TCO Ultra 5 226V/16GB/512GB/W11PRO ; gwarancja 36 miesięcy ONSITE
Symbol: NX.BJMEP.002
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 5546.00
Symbol: NX.BJMEP.002
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 5546.00
Przedstawiamy komputer Copilot+ PC1 o wadze poniżej 1 kg z turbodoładowanym procesorem NPU, obudową z włókna węglowego i certyfikatem MIL-STD 810H. TravelMate P6 14 AI to bardzo wydajny laptop biznesowy z AI, który zapewnia szybką responsywność i bezproblemową kompatybilność z aplikacjami biznesowymi.
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Laptop |
| Model |
TravelMate P6 14 AI |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Moc procesora | 17 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 226V |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Arc 130V |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8533 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 KB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 be |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Line-in) 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 65 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 29.5 h |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 16.65 mm |
| Szerokość | 313.6 mm |
| Głębokość | 227.1 mm |
| Waga | 1.04 kg |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com