Acer Acer TMP216-51-G2-TCO Intel Core 5 120U Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pr
Symbol: 26439
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 4066.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 26439
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 4066.00
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 0,9 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,4 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,8 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Model procesora | 120U |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Liczba wątków | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Nazwa koloru | Steel grey |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik |
| Układ | Clamshell |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 359,3 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2 cm |
| Głębokość produktu | 261,1 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,29 cm |
| Waga produktu | 1,79 kg |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 40,6 cm |
| Typ HD | WUXGA |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Pojemność baterii | 53 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Ilość klawiszy | 103 |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT |
| Szerokość | 496mm |
| Długość | 324mm |
| Wysokość | 96mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com