Lenovo Lenovo Legion Pro 27UD-10 26.5"UHD 240Hz AG HDMI DP USB Raven Black 3Y
Symbol: 68CEGACBEU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2483.00
Symbol: 68CEGACBEU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2483.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Szary |
| Przednia osłona | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 130 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 55 W |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 523 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 610,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 203,4 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 353,7 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,2 cm |
| Szerokość ramki (bok) | 1,3 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 51 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,3 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 610,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,6 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,5 kg |
| Wysokość opakowania | 486 mm |
| Szerokość opakowania | 763 mm |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | DisplayPort |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Liczba śrub | 8 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Przekątna ekranu | 26,5" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,153 x 0,153 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Ekran matowy | Nie |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,3 cm |
| Typ matrycy | OLED |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 1000 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Gęstość pikseli | 166 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Typ podświetlacza | QD |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulowana wysokość (max) | 13,5 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 15 W |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Wsparcie HBR3 | Tak |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Certyfikaty | EU Energy Label (F-class) Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2384999 |
| Szerokość | 760mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 480mm |
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus