Acer Acer Predator X27UW3bmiiprx monitor komputerowy 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 px Quad HD QD-OLED Czarny
Symbol: 573229
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2775.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 573229
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2775.00
| Specyfikacja | |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 28 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 25 W |
| Pobór mocy (max) | 80 W |
| Waga (bez podstawy) | 3,78 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 42,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 354,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,33 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 603,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 572,9 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 603,1 mm |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 24 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Zasilanie |
| Dołączone oprogramowanie | VisionCare 1.0 |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 400 cd/m² |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 111 ppi |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,4 cm |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 200 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 400 kHz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Przekątna ekranu | 26,5" |
| Typ HD | Quad HD |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,229 x 0,229 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Powierzchnia wyświetlacza | Połysk |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -20 - 20° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com