LIAN LI Wentylator Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD 120 3-pack biały (12TLLCD1W3W)
Symbol: LULI-118
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 551.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LULI-118
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 551.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiały | Poliester termoplastyczny (PBT) |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Biały |
| Sterownik wentylatora | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor podświetlenia | Bursztyn |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 124 x 28 mm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1900 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 62 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Model | Wentylator |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 27 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 350 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,9 mmH2O |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 130mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de