Kyocera Kyocera Toner TK-5150K 1T02NS0NL0 12000 Black
Symbol: Kyocera Toner TK-5150K 1T02NS0N
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 666.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera Toner TK-5150K 1T02NS0N
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 666.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kompatybilność | ECOSYS M6035cidn, ECOSYS M6535cidn, ECOSYS P6035cdn |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 325mm |
| Długość | 127mm |
| Wysokość | 137mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/