Kyocera KYOCERA TK-8305C kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 1T02LKCNL0
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 496.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02LKCNL0
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 496.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 15000 stron(y) |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | TASKalfa 3050ci/3550ci |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Kolor | Tak |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 605mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 140mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/