Kyocera KYOCERA TK-5440C kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 1T0C0ACNL0
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 497.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T0C0ACNL0
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 497.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2400 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | ECOSYS MA2100cfx ECOSYS MA2100cwfx ECOSYS PA2100cwx ECOSYS PA2100cx |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 95mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/