Konica Minolta Zestaw Cyan do drukarki Konica Minolta IUP-35C IUP35C 100000 stron
Symbol: W128785612
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 722.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W128785612
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 722.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność strony | 100000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Technologia druku | Laser |
| Nadaje się do drukowania kolorów | Cyjan |
| Kompatybilność | Bizhub C3350i C3350, C4050, C4050i |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 455mm |
| Wysokość | 190mm |