Kioxia Dysk SSD Exceria Basic 2TB NVMe PCIe 4.0 7300/6800
Symbol: LSF10Z002TG8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1060.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LSF10Z002TG8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1060.00
Exceria Basic
Zwiększ swoje codzienne zadania dzięki serii dysków SSD EXCERIA BASIC obsługującej PCIe 4.0. Seria KIOXIA EXCERIA BASIC SSD, model podstawowy, przenosi wydajność na wyższy poziom dzięki prędkości odczytu sekwencyjnego, zapewniając zrównoważoną wydajność i wartość, które odmienią Twój system. Zastosowanie pamięci BiCS FLASH 3D flash umożliwia osiągnięcie pojemności w podstawowej klasie dysków SSD do 2 TB, a interfejs M.2 2280 pozwala na ich zastosowanie zarówno w komputerach stacjonarnych, jak i notebookach.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Exceria Basic |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 600 TB |
| Prędkość odczytu | 7300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6800 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1250 K |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.38 mm |
| Szerokość | 22.15 mm |
| Głębokość | 80.15 mm |
| Waga | 5.6 g |
| Oznaczenia | |
Kioxia Corporation
3-1-21, Shibaura, Minato-ku
108002 Tokyo
Japan
www.kioxia.com/en-jp/contact.html