ADATA ADATA DYSK SSD SD620 2TB BLUE
Symbol: SD620-2TCBL
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1411.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SD620-2TCBL
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1411.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 460 MB/s |
| Wysokość produktu | 15,2 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 54,9 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.6 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux 2.6. lub nowsza wersja |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 125mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com