Kingston Dysk SSD Kingston KC3000 (2TB; M.2 2280; PCIe 4.0 x4 NVMe; SKC3000D/2048G)
Symbol: SKC3000D/2048G
Dostępność: Duża dostępność 96 szt.
Cena: 1327.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SKC3000D/2048G
Dostępność: Duża dostępność 96 szt.
Cena: 1327.00
| Specyfikacja | |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Rodzaj kontrolera | Phison E18 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| NVMe | Tak |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Losowy odczyt (4KB) | 1000000 IOPS |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Losowy zapis (4KB) | 1000000 IOPS |
| Współczynnik TBW | 1600 |
| Prędkość zapisu nośnika | 7000 MB/s |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Średnie zużycie mocy | 0,36 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,005 W |
| Pobór mocy (zapis) | 9,9 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 2,8 W |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 9,7 g |
| Wysokość produktu | 3,5 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wysokość opakowania | 184,2 mm |
| Szerokość opakowania | 129,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 34,03 g |
| Głębokość opakowania | 8,38 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 418,29 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 135,9 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 69,8 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 203,2 mm |
| Szerokość | 184mm |
| Długość | 13mm |
| Wysokość | 130mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
Kingston Technology International Ltd / Kingston Digital International Ltd
Blanchardstown Road North
D15PEC Dublin
Ireland
productsafety@kingston.ie