ADATA Dysk SSD ADATA Legend 900 ColorBox 2TB PCIe gen.4
Symbol: SLEG-900-2TCS
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1570.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SLEG-900-2TCS
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1570.00
| Specyfikacja | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 5400 MB/s |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Korekcja ECC | Tak |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Współczynnik TBW | 1200 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| NVMe | Tak |
| Obsługiwane produkty | PlayStation 5 |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 2,05 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 6,5 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Specyficzne technologie | SLC Caching |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com