Hikvision Monitor CCTV Hikvision DS-D5043F3-1V0S ekran do monitoringu 109,2 cm (43") 1920 x 1080 px
Symbol: 317500056
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1298.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 317500056
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1298.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Typ mocowania | Wolnostojący/naścienny |
| Typ produktu | Monitor CCTV |
| Pobór mocy | 80 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza | Internal |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 41 kWh |
| Szerokość opakowania | 1073 mm |
| Głębokość produktu | 75,9 mm |
| Wysokość produktu | 561,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,98 kg |
| Wysokość opakowania | 668 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 242 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 954,3 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość produktu | 954,3 mm |
| Głębokość opakowania | 161 mm |
| Waga produktu | 6,85 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 616 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc głośnika | 5 W |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI |
| Ilość | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Część widoczna ekranu | 950,896 x 529,254 mm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6,5 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ podświetlacza | Bezpośrednia dioda LED |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Rozmiar plamki | 0,49005 x 0,49005 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście 3,5mm | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Szerokość | 665mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 1063mm |
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com