Hewlett-Packard Samsung CLT-R808 Oryginalny 1 szt.
Symbol: SS686A
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 628.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SS686A
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 628.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Głębokość opakowania | 138 mm |
| Wysokość opakowania | 111 mm |
| Szerokość opakowania | 581 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Kod unspsc | 44103109 |
| Kolor | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 585mm |
| Wysokość | 135mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.