HAVIT Słuchawki gamingowe Havit Gamenote H2232d RGB
Symbol: H2232d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 43.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2232d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 43.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Średnica przetwornika | 50 mm |
| Impedancja | 21 Ω |
| Czułość słuchawek | 109 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 230mm |