HAVIT Bezprzewodowe słuchawki TWS Havit TW931 (czarny)
Symbol: TW931
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 51.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TW931
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 51.00
| Specyfikacja | |
| Waga prawej słuchawki | 3 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 46,7 x 51 x 23,8 mm |
| Waga lewej słuchawki | 3 g |
| Waga etui | 25,2 g |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Douszny |
| Rodzaj sterowania | Dotykowe |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Futerał ładujący |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Czas rozmowy | 4 godz. |
| Czas odtwarzania muzyki | 6 godz. |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 30 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania | 1,5 godz. |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 30 mAh |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 300 mAh |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 26 Ω |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica przetwornika | 10 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 100mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.