Gigabyte Monitor 27 cali M27UP IPS 4K FHD 160/240Hz DP HDMI
Symbol: M27UP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1611.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M27UP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1611.00
Monitor gamingowy M27UP
Przełączaj się błyskawicznie, uwolnij pełną moc
Łatwo przełączaj się między wieloma częstotliwościami odświeżania i proporcjami obrazu jednym kliknięciem.
Czterostronne chłodzenie
Czterostronne chłodzenie wentylacyjne poprawia kontrolę temperatury w dwóch trybach wysokiej częstotliwości, zapewniając stabilność, chłodzenie i trwałość monitora podczas długich okresów pracy z wysoką wydajnością.
Jeden do wszystkiego
Funkcja KVM umożliwia sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego zestawu klawiatury, monitora i myszy. Dzięki naszemu wyjątkowemu przyciskowi KVM przekonasz się, że przełączanie urządzeń jest prostsze!
Idealny kąt widzenia
Monitor gamingowy GIGABYTE posiada ekskluzywną, ergonomicznie zaprojektowaną podstawkę, która oferuje szeroki zakres regulacji wysokości i nachylenia.
Ilustracja portu I/O monitora
Monitor M27UP wyposażony jest w tryb USB-C Smart PD, zapewniający moc 18 W (dynamiczna 45 W).
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
M27UP |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 335.34 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.1554 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 160 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x USB (Type C) 1 x USB (Type B) 3 x USB 3.0 2 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 371 mm |
| Wysokość z podstawą | 515 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość | 59 mm |
| Głębokość z podstawą | 192 mm |
| Waga | 5.15 kg |
| Waga z podstawą | 6.65 kg |
| Oznaczenia | |
Gigabyte Technology Co. Ltd.
NO. 6, BAO CHIANG ROAD
231 Xindian Dist., New Taipei
Taiwan
EU.grp@gigabyte.com