Ergotron Uchwyt biurkowy monitora Ergotron HX 9-19 kg TILT
Symbol: 45-475-224
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1343.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 45-475-224
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1343.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Waga produktu | 7,03 kg |
| Głębokość opakowania | 488 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,3 kg |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 70° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Kąt obrotu | 360° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 19,1 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ montażu | Zacisk |
| Maksymalna wielkość ekranu | 124,5 cm (49") |
| Minimalna wielkość ekranu | 61 cm (24") |
| Szerokość | 477mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 180mm |
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.