Epson Tusz Epson T01D XXL DURABrite Pro C13T01D100 T01D100 do WF Pro WF-C529R, C579R | 50k | Black
Symbol: Epson C13T01D100 T01D100 / T01D
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 697.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Epson C13T01D100 T01D100 / T01D
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 697.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | WorkForce Pro WF-C529R / C579R |
| Głębokość opakowania | 379 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,44 kg |
| Szerokość opakowania | 278 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 0 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 8715946664002 |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 275mm |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu