Epson Epson T05A4 - XL - yellow - original - ink pack
Symbol: C13T05A40N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 636.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C13T05A40N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 636.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | WorkForce Pro WF-C878R A3 WorkForce Pro WF-C879R A3 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 142mm |
| Wysokość | 40mm |
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Trzymaj z dala od dzieci.
• Unikaj kontaktu ze skórą i oczami.
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu