DAHUA Monitor gamingowy Dahua LM27-E341AY
Symbol: LM27-E341AY
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1590.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LM27-E341AY
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1590.00
| Specyfikacja | |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Nie |
| Podświetlana podstawa | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 43 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy | 30 W |
| Prąd wejściowy | 3.42 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 38 W |
| Szerokość (bez podstawy) | 614,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 57,2 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2,2 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,1 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 2,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 366,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,35 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 513,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 216 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,9 kg |
| Szerokość opakowania | 861 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Gama kolorów DCI-P3 | 95% |
| Typ matrycy | IPS |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Gęstość pikseli | 108,78 ppi |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Twardość powierzchni | 2H |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 275 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Quad HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obracany | -25 - 25° |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 15° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Automatyczna kontrola jasności | Nie |
| Synchronizacja adaptacyjna | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) |
| Szerokość | 405mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 100mm |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com