Corsair Korsarz | Zestaw podwójnych wentylatorów PWM 140 mm serii QL z węzłem oświetleniowym CORE | Podświetlenie QL140 RGB | Wentylator
Symbol: CO-9050100-WW
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 585.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CO-9050100-WW
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 585.00
| Specyfikacja | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Natężenie znamionowe | 0,3 A |
| Napięcie | 6 - 13.2 V |
| Waga produktu | 469 g |
| Model | Wentylator |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,4 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 41,8 ft³/min |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1250 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26 dB |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 8 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 175mm |