Corsair Corsair iCUE LINK RX140 MAX RGB Obudowa komputera Wentylator 14 cm Biały 2 szt.
Symbol: 494363
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 530.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 494363
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 530.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba żarówek LED | 8 |
| Kolor produktu | Biały |
| Prąd wentylatora | 0,29 A |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 30 mm |
| Waga produktu | 715 g |
| Minimalny przepływ powietrza | 27,2 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 31 dB |
| Model | Wentylator |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,38 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,2 mmH2O |
| Ilość sztuk | 2 |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 102,9 ft³/min |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 10 dB |
| Kontroler RGB w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 150mm |