Canon Toner Canon czarny CRG-724HBK=CRG724HBK=3482B002, 12000 str.
Symbol: 3482B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 560.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3482B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 560.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | LBP6750dn |
| Kolor | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 398mm |
| Długość | 312mm |
| Wysokość | 164mm |
• Unikaj kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie wdychaj pyłu z tonera.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact