Canon Kaseta Canon PFI-1700Y żółta
Symbol: 1556834
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1341.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1556834
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1341.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Pojemność kolorowego tuszu | 700 ml |
| Kompatybilność | imagePROGRAF Pro-2000, Pro-4000, Pro-4000S, Pro-6000S |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 53mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 142mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact