Canon Canon Toner EXV51M C-EXV51 0486C002 Magenta
Symbol: Canon C-EXV51 0486C002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 638.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV51 0486C002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 638.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 26000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kompatybilność | IR-C55XX |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 568mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 71mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact