Canon Canon Toner CRG-046H 1254C002 Black 6300 stron
Symbol: Canon CRG-046H 1254C002
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 606.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon CRG-046H 1254C002
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 606.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6300 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Canon i-SENSYS: LBP653Cdw, LBP654Cx, MF732Cdw, MF734Cdw, MF735Cx |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 365mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact