Canon Canon Toner C-EXV58L 3767C002 Cyan 26000
Symbol: Canon C-EXV58L 3767C002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 679.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV58L 3767C002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 679.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 26000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | imageRUNNER ADVANCE DX C5840i, imageRUNNER ADVANCE DX C5850i, imageRUNNER ADVANCE DX C5860i, imageRUNNER ADVANCE DX C5870i |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 570mm |
| Wysokość | 70mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact